W narzędziu monitoringu social media i internetu UNAMO wprowadziliśmy tzw. dopełnienie słów kluczowych (głównych, powiązanych lub globalnie powiązanych).

Dzięki dopełnieniu, wpisując zaledwie jedno słowo, odnaleźć możesz treści zawierające jego wszystkie formy, tj. odmiany przez przypadki oraz liczby (deklinacja).

Oznacza to, że nie musisz spędzać mnóstwa czasu oraz wydawać ogromu pieniędzy, by dotrzeć do wszystkich wypowiedzi, nawet dla bardzo szerokiego tematu.

Jak działa deklinacja w dopełnieniu słów UNAMO Social Media Monitoring?

Aby odnaleźć wszystkie formy wymaganego słowa, w jego końcowej części, w której następują zmiany wynikające z odmiany przez przypadki oraz liczbę, dodaj gwiazdkę (*).

Dla przykładu: samochód

  • Słowo kluczowe: samochód
  • Słowo kluczowe z dopełnieniem: samoch*

Zapytanie w UNAMO Social Media Monitoring: samoch*

Wyszukane treści zawierać będą wszystkie odmiany słowa samochód, takie jak: samochód, samochodem, samochodu, samochodami, samochodowy itp.

Na przykład:

Dopełnienie słów wykorzystać możesz w polu słów głównych kluczowych, słów powiązanych oraz słów powiązanych globalnie. 

Liczba gwiazdek możliwych do wykorzystania w jednym projekcie zależna jest od Twojego planu i nie może przekraczać liczby wykupionych słów kluczowych.

Słowo poddawane dopełnieniu nie może być krótsze niż 3 litery plus gwiazdka. 

Dopełnienie słów kluczowych UNAMO Social Media Monitoring aktywne jest w kreatorze podstawowym i zaawansowanym.

Funkcję dopełnienia słów kluczowych łączyć możesz dowolnie z operatorem odległości słów kluczowych, o którym przeczytasz w kolejnej części poradnika.

Did this answer your question?